REKLAMLAR

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 38 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

fm'nin en iyi oyuncusu kim?

• cm2003
    • Guest

REKLAMLAR

[hide]fm'nin en süper oyuncuları kim?[/hide]

2. REKLAMLAR

• CMFMFAN Üye

Say say bitmez. messi,cesar delgado.tevez,rooney,ronaldınho,...

• akaryagdi
    • Guest

Arkadaslar merhaba , ben hala 2005 oynuyorum.O yuzden taze taze birkac oyuncu bilgisi vermek istedim. Bu arada bir hatırlatma: bu listedeki Danile Bierofka haricindeki tüm oyuncuları şuan oynamakta olduğum Barcelona,Chelsea ve A.Madrid'te denedim.Hepsine kefilim

Kaleci:
    Pual Robinson , Tim Wiese , Arenas (Espanyol-genç ve iyi bir kaleci),Kenneth Stenild (Chelsea-genç ve iyi bir kaleci),Maarten Stekelenburg (Ajax-genç ve iyi bir kaleci),Thomas Sorensen (A.Villa-A.Madrid - Tecrübeli ve iyibir kaleci)

Defansif Ve Atak Orta Saha:
    Ronaldinho > Barcelona bu oyuncuyu satar mı ya da paranız yeter mi bilmem ama sırf bu adamın oyununu görmek için Barcelonayı seçebilirsiniz.Ben öyle yaptım ve pişman değilim! züphesiz oyunun en büyük YILDIZ'ı !!! Tek başına maç kurtaran bir adam!
    Rafael van der Vaart > Muhteşem bir sol kanat ve ortasaha oyuncusu.Kesinlikle alınmalı!9 milyon pound civarına alabilirsiniz (ajax)
    Wesley Sneijder > Bu da müthiş bir sağ kanat ve atak oyuncu ve ajax'tan yaklaşık 8 milyona alabilirsiniz .
    Gravesen ve Veron > Orta alanda verim alabileceğiniz oyuncular.
    Arzu > İyi bir D MC , istikrarlı bir kadro oyuncusu.
    Jo**uin > AMR-Betis Çok istikrarlı ve kaliteli bir sağ kanat oyuncusu
    Alex > Evet bizim Alex De souza , Chelsea'ye aldım ve sürekli 8 ortalama ile oynuyor sol kanatta ve ortada.
    Cristiano Ronaldo > Oyunun en iyi oyuncularından biri,mümkünse ALIN ve SEYREDİN
    Marko Babic > AM L , oyunun en istikrarlı sol kanat oyuncularından biri,tavsiye ederim
    Daniel Bierofka> AM L , Bu listede bir tek bu oyuncuyu almadım ama arkadaşım şişddele tavsiye ediyor,iyi bir kanat oyuncusu.

Defans:
    Nigel de jong > (D RLC-defansın sağında,solunda rahatlıkla oynuyor)
    Kevin Hofland > DC çok iyi bir defans oyuncusu,kafa golleri atabiliyor
    Glen Johnson > (D RC- iyi bir defans oyuncusu, Defans sağ ve ortada sorunsuz oynuyor)
    Philipppe Senderos > D C , çok iyi bir defans oyuncusu,kafa golleri atabiliyor.
    Vincent Kompany > D/DM C , çok iyi bir defans ve orta saha oyuncusu,kafa golleri de atabiliyor ve çok genç.
    Michal Szkodzinski > D/C - Ucuz ve iyi bir defans oyuncusu. Lech,Zaragoza ve Osasuna takımlarının birinde olması gerek.
    Mike Zonneveld > (D/DM L-Nac Breda) Çok iyi bir kanat ve defans oyuncusu,sorunsuz
    Gareth Barry > D/DM L Çok iyi bir kanat ve defans oyuncusu.
    Riise > D/DM L Çok iyi bir kanat ve defans oyuncusu
    Patrice Evra > D/DM L Çok iyi bir kanat ve defans oyuncusu
    Robert Huth > D C İyi ve istikrarlı bir savunma oyuncusu
    Ledley King > D/DM C En iyi defans oyuncularından biri bence. MÜMKÜNSE ALIN!
    Lahm> Kaliteli ve çok yönlü bir savunma
    Anthony Van Den Borre > SW/D/DM RC çok genç ve çok yönlü bir oyuncu.

Forvet:
    Crespo > müthiş bir golcü
    Adriano> Tek kelimeyle müthiş bir golcü
    Albert Luque > bu oyuncuyu alarak forvet sıkıntısından kurtulur ve inanılmaz uzak mesafeli goller gorebilirsiniz.Buyuk takımların iriyle oynuyorsanız mutlaka ama mutlaka alın!
    Portillo > oyunun başında R.Madrid 'den aldım Barcelona'ya ama çok kullanmadan A.Madrid'e sattım.Orada gol krallıkları yaşadı.Deneyebilirsiniz.
    Carlton Cole > Genç ve yetenekli bir golcü.Chelsea'yi aldığımda yedeklerdeydi,ben oynattıkça süper bir golcü oldu.2006-07'de 34,2008-09'da 44 gol attı!Oyunun başında Aston Villa'da olabilir.
    Miroslav Klose > İyi bir golcü , yaşlanana kadar iyi bir performans gösteriyor.(31 yaşında sattım,şuan 32 yaşında B.Münihte ve 23 maçta 11 gol atmış)
    Mokoena > Bu oyuncu KESİNLİKLE alınmalı arkadaşlar ! Çok genç ve ucuz bir YILDIZ! Forvet ve AMC orunlarına kesin çözüm ,adeta yeni Ronaldinho!
    Javier Ernesto Chevanton > Bence oyunun en iyi forvetlerinden biri , kesinlikle ALIN.Uzaktan şutları da iyi

Bunların yanında ,transfer ettiğinizde sizi mahçup etmeyecek diğer kaliteli oyuncular ise şunlar:
    Ballack,Rosicky,Kim Kallström (oyunun başında Rennes'te sanırım)

Arkadaslar merhaba , ben hala 2005 oynuyorum.O yuzden taze taze birkac oyuncu bilgisi vermek istedim. Bu arada bir hatırlatma: bu listedeki Danile Bierofka haricindeki tüm oyuncuları şuan oynamakta olduğum Barcelona,Chelsea ve A.Madrid'te denedim.Hepsine kefilim

Kaleci:
    Pual Robinson , Tim Wiese , Arenas (Espanyol-genç ve iyi bir kaleci),Kenneth Stenild (Chelsea-genç ve iyi bir kaleci),Maarten Stekelenburg (Ajax-genç ve iyi bir kaleci),Thomas Sorensen (A.Villa-A.Madrid - Tecrübeli ve iyibir kaleci)

Defansif Ve Atak Orta Saha:
    Ronaldinho > Barcelona bu oyuncuyu satar mı ya da paranız yeter mi bilmem ama sırf bu adamın oyununu görmek için Barcelonayı seçebilirsiniz.Ben öyle yaptım ve pişman değilim! züphesiz oyunun en büyük YILDIZ'ı !!! Tek başına maç kurtaran bir adam!
    Rafael van der Vaart > Muhteşem bir sol kanat ve ortasaha oyuncusu.Kesinlikle alınmalı!9 milyon pound civarına alabilirsiniz (ajax)
    Wesley Sneijder > Bu da müthiş bir sağ kanat ve atak oyuncu ve ajax'tan yaklaşık 8 milyona alabilirsiniz .
    Gravesen ve Veron > Orta alanda verim alabileceğiniz oyuncular.
    Arzu > İyi bir D MC , istikrarlı bir kadro oyuncusu.
    Jo**uin > AMR-Betis Çok istikrarlı ve kaliteli bir sağ kanat oyuncusu
    Alex > Evet bizim Alex De souza , Chelsea'ye aldım ve sürekli 8 ortalama ile oynuyor sol kanatta ve ortada.
    Cristiano Ronaldo > Oyunun en iyi oyuncularından biri,mümkünse ALIN ve SEYREDİN
    Marko Babic > AM L , oyunun en istikrarlı sol kanat oyuncularından biri,tavsiye ederim
    Daniel Bierofka> AM L , Bu listede bir tek bu oyuncuyu almadım ama arkadaşım şişddele tavsiye ediyor,iyi bir kanat oyuncusu.

Defans:
    Nigel de jong > (D RLC-defansın sağında,solunda rahatlıkla oynuyor)
    Kevin Hofland > DC çok iyi bir defans oyuncusu,kafa golleri atabiliyor
    Glen Johnson > (D RC- iyi bir defans oyuncusu, Defans sağ ve ortada sorunsuz oynuyor)
    Philipppe Senderos > D C , çok iyi bir defans oyuncusu,kafa golleri atabiliyor.
    Vincent Kompany > D/DM C , çok iyi bir defans ve orta saha oyuncusu,kafa golleri de atabiliyor ve çok genç.
    Michal Szkodzinski > D/C - Ucuz ve iyi bir defans oyuncusu. Lech,Zaragoza ve Osasuna takımlarının birinde olması gerek.
    Mike Zonneveld > (D/DM L-Nac Breda) Çok iyi bir kanat ve defans oyuncusu,sorunsuz
    Gareth Barry > D/DM L Çok iyi bir kanat ve defans oyuncusu.
    Riise > D/DM L Çok iyi bir kanat ve defans oyuncusu
    Patrice Evra > D/DM L Çok iyi bir kanat ve defans oyuncusu
    Robert Huth > D C İyi ve istikrarlı bir savunma oyuncusu
    Ledley King > D/DM C En iyi defans oyuncularından biri bence. MÜMKÜNSE ALIN!
    Lahm> Kaliteli ve çok yönlü bir savunma
    Anthony Van Den Borre > SW/D/DM RC çok genç ve çok yönlü bir oyuncu.

Forvet:
    Crespo > müthiş bir golcü
    Adriano> Tek kelimeyle müthiş bir golcü
    Albert Luque > bu oyuncuyu alarak forvet sıkıntısından kurtulur ve inanılmaz uzak mesafeli goller gorebilirsiniz.Buyuk takımların iriyle oynuyorsanız mutlaka ama mutlaka alın!
    Portillo > oyunun başında R.Madrid 'den aldım Barcelona'ya ama çok kullanmadan A.Madrid'e sattım.Orada gol krallıkları yaşadı.Deneyebilirsiniz.
    Carlton Cole > Genç ve yetenekli bir golcü.Chelsea'yi aldığımda yedeklerdeydi,ben oynattıkça süper bir golcü oldu.2006-07'de 34,2008-09'da 44 gol attı!Oyunun başında Aston Villa'da olabilir.
    Miroslav Klose > İyi bir golcü , yaşlanana kadar iyi bir performans gösteriyor.(31 yaşında sattım,şuan 32 yaşında B.Münihte ve 23 maçta 11 gol atmış)
    Mokoena > Bu oyuncu KESİNLİKLE alınmalı arkadaşlar ! Çok genç ve ucuz bir YILDIZ! Forvet ve AMC orunlarına kesin çözüm ,adeta yeni Ronaldinho!
    Javier Ernesto Chevanton > Bence oyunun en iyi forvetlerinden biri , kesinlikle ALIN.Uzaktan şutları da iyi

Bunların yanında ,transfer ettiğinizde sizi mahçup etmeyecek diğer kaliteli oyuncular ise şunlar:
    Ballack,Rosicky,Kim Kallström (oyunun başında Rennes'te sanırım)

• CMFMFAN Üye

ronaldinho

• Itwo_77
    • Guest

mokoena konsunda size katılıyorum onu bursaspor a getirdim gol kralı 2.de fbden F.tekke Okan yılmaz ile sinan Kaloglu tam bi gol makinaları

• cm2003
    • Guest

söylediklerinin çoğu süper bu arada hoş geldin

• CMFMFAN Üye

akaryagdi gercektende sahane bir paylasim yapmissin tesekkürler ve hosgeldin aramiza.

• akaryagdi
    • Guest

saolun beyler , cok sık katılamıyorum kusura bakmayın , suan oturdum yine FM2005'in basina bu arada FM2006 yada 2007 oneren var mı arkadaslar?ben bir takıldım mı aradaki 2 FM serisini atlıyorum çünkü

• cm2003
    • Guest

Alıntı akaryagdi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saolun beyler , cok sık katılamıyorum kusura bakmayın , suan oturdum yine FM2005'in basina bu arada FM2006 yada 2007 oneren var mı arkadaslar?ben bir takıldım mı aradaki 2 FM serisini atlıyorum çünkü
    hiç oynamadım fm 2006 ve fm 2007

• Itwo_77
    • Guest

Ben BURSASPOR da oynuyorum.
    kaleci=gökhan tokgöz
    defans=ismail güldüren ümit özat servet çetin
    ön libero=javier mascrano
    orta saha=marek janklovski yasin karaca okan koc
    AMC= mokaena
    forwet= okan yılmaz sinan kaloglu

Ziyaretçilerin arayarak bu sayfada buldukları

Henüz kimse arama motoru üzerinden bu sayfaya gelmedi